Size bir telefon kadar yakınız
0533 698 17 06
Dil Seçin
trende

Ağrı Nakliyat

10.12.2021
253 görüntülenme
Ağrı Nakliyat

Ağrı Nakliyat Hizmetleri

Ağrı  nakliyat diyorki: taşımacılık herkese zor gelir. Çünkü taşınmanın esas yükü maddi yönü gibi görünse de aslında manevi yönü de en az maddi yönü kadar ağırdır. Evdeki tüm eşyaların paketlenmesi, zarar görmeyecek şekilde taşınmaya hazır hale getirilmesi çok zor. Ağrı evden eve nakliyat hizmetimizde müşterilerimizin en çok ambalajlama aşamasında zorlandığını gördük. Ağrı nakliyat Firması olarak profesyonel hizmetlerimiz arasına paketleme ve montaj işlerine de yer açtık.Titiz paketleme hem firma olarak bizim açımızdan hem de müşteriler açısından önem taşıyor çünkü araç içi istiflemede ya da eşyanın yeni noktaya transferinde sorun yaşanabilir. İstenmeyen durumların yaşanmasını önlemek adına profesyonel eşya ambalajlama hizmeti veriyor, bununla kalmıyor yerinde söküm ve yeni yerde montaj hizmeti veriyoruz. Bu sayede ne eşyalarınızı paketlerken ne de TV – klima – kombi vb. eşyalarınızın söküm – montaj işlemlerini hallederken ekstra zahmete girmiyorsunuz. Çünkü tüm bu işleri sizin yerinize biz hallediyoruz.

Ağrı dursunlar nakliyat Taşımacılık Hizmetleri

Ağrı Dursunlar evden eve nakliyat fiyatlarımıza titiz paketleme hizmetlerimizle birlikte personelimizin çok özen gösterdiği yerinde söküm ve yeni yerde montaj hizmeti dahil olabiliyor. Bizimle iletişime geçtiğinizde çok uygun fiyatlara keyifle taşınabileceğinizi görebilirsiniz. Firmamız, bütçe çeşitliliğine önem veriyor, herkesin aynı kalitede taşınabilmesine zemin oluşturuyor. Sizler de taşınırken firmamızı arayın, size özel uygun fiyatla kusursuz nakliyat deneyimi yaşayın. Bir telefon uzağınızda bekliyoruz.

Kurumsal Asansörlü nakliyat hizmetleri

 Ağrı asansörlü Nakliyat Ağrı ilimiz yıl boyunca çok fazla yeni kişiye ev sahipliği yapıyor aynı şekilde çok fazla kişiyi başka şehirlere uğurluyor. Ağrı evden eve nakliyat firmamız, bu taşınma döngüsünde aktif rol alarak kişilere güvenilir nakliyat hizmeti veriyor. Atama, tayin, iş, eğitim, sağlık, emeklilik ve çeşitli sebeplerde yer değiştiren, Manisa içinde evini taşıyanların güvenilir firma arayışı bizimle kesişiyor. Ağrı asansörlü nakliyat hizmeti verirken sizlerin aradığı çözüm odaklı güvenilir nakliyat beklentisini karşılıyoruz. Taşınırken eşyaların daha kolay ve güvenli transfer edilmesini sağlayan üstelik zamandan müthiş tasarruf ettiren asansörlü taşıma sistemleri, en gelişmiş seçeneklerle firmamızda mevcut. Deneyimli ekibimizle birlikte taşınmanızı titizlikle organize ediyor ve gelişmiş teknolojiden, teçhizattan aktif yararlanıyoruz. detaylı bilgi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz

 

Ağrı Dursunlar Nakliye Depolama Nedir ?

Nakliye Depolama hizmeti ev taşıma firmalarının ev, iş yeri veya ofis eşyalarının müşteri isteği doğrultusunda geçici olarak depolarda bekletilmesidir. Taşıması yapılacak bir yerin nakliyesi planlandığı gibi ileri bir tarihte olması durumunda yapılır. Eve taşınma sürecinin minimum 3-5 ay gibi süreceği durumlarda yapılır.

Dursunlar Nakliyat Depolama Hizmetleri

ağrı dursunlar nakliyat depolama

ağrı dursunlar evden eve nakliyat depolama hizmetleri

Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı güvenilir olarak saklamak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. dursunlar nakliyat ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere konusunda uzman eksperlerimiz eşyaları yerinde tespitlerini yapmak için randevu isteyeceklerdir ( Ekspertiz hizmeti için ücret alınmamaktadır). Belirlenen günde eksperlerimiz eşyalarınız tespitini yaparak sizlere en uygun depolama seçeneklerini, ambalajlama tekniklerini, ve depo ücretini yerinde tespit yaptıktan sonra sunmaktadırlar.

Eşya depolanmadan önce şirketimiz bünyesinde çalışan özenle seçilmiş personellerimiz evinize gelerek nakliye için gerekli bilgileri toplar ve taşıma için gerekli ekibi özenle seçer. Eşya depolanması için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik , güvenilir , sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar. Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup eşyalarınızı parça parça değil tek bir seferde depolarımıza eşyalarınız götürülür. Eşya depolarımız temiz , hijyenik olup garantili depolama hizmeti verilmektedir.

Nakliyat Depolama Hakkında Merak Edilenler

Evden Eve Nakliyat Depolama fiyatı ne kadar?

Nakliye depolama ücreti aylık 400 tl den başlamaktadır.

Nakliye Depolama Alanları Bağımsız Mıdır?

Evet, her müşterimiz için ayrı ayrı bağımsız kilitli bölümler sunuyoruz.

Nakliye Depolama Alanı Klimalı Mıdır?

Evet klimalarımız 7/24 çalışmakta eşyalarınız havalandırılmak tadır.

Depo Nakliyat Alanı Rutubetli Midir?

Hayır, depo alanları rutubetli değildir. Her gün havalandırılır ve ilaçlıdır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN