Size bir telefon kadar yakınız
0533 698 17 06
Dil Seçin
trende

Doğubeyazıt Nakliyat

06.12.2019
658 görüntülenme
Doğubeyazıt Nakliyat

Ağrı Nakliyat Şirketi Olarak doğubeyazıt nakliyat olarak kurumsal nakliyat hizmetleri sunmaktayız Personellerimizin müşterilerle ilişkileri son derce ılımlı ve hoşgörülü olmaktadır. Taşınmakta olan eşyaların istediğiniz zamanda siz değerli müşterilerimize ulaşır. nakliyat esnasında eşyalarınıza herhangi bir zararın gelmesi söz konusu olamaz. çünkü firmamızın güvenliği son derece kaliteli üst düzeydedir. Eşyalarınızı yurt dışında getirdiğimiz özel malzemelerle paketlenmektedir. Firmamızın güvenlik düzeyi çok yüksektir. Alınan eşyaların zarar görmemesi için kaliteli paketleme sistemi kullanılır.

Doğubeyazıtta Ev Taşıma Dairelerde, veya sitelerde bulunan tüm eşyalar Ağrı dursunlar ev taşıma firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Öncellikle dolap, kabin gibi mobilyaların sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra ambalajlama işlemleri tamamlanmaktadır. evden eve nakliyat Firmamız her türlü eşyaya özel ambalajlar ile temin etmektedir. Narin ve kırılgan malzemeler ise karton kutulara yerleştirilmektedir.

Ağrı ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir zarara maruz kalmasını engellemektedir. Ayrıca tüm işlemler sadece alanında belirli bir uzmanlığı yakalamış olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. doğubeyazıt evden eve nakliyat ağrı ve çevresinde bulunan illere de anlık olarak ulaşım desteği sağlamaktadır. Parça eşyalar, 1+0 veya 1+1 gibi küçük daireler içinde hafif ticari araç modelleri temin edilmektedir. Dolasıyla da nakliye ücretleri bir hayli düşürülmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hatice yener dedi ki:

    Ben Ağrı’da ogretmenim baya bir arastirma yaptım bir arkadaş vasıtasıyla dursunlar nalkliyatla tavsiye üzeri evimi tasittim ve gerçekten çok memnun oldum dursunlar nakliyatı herkese tavsiye ederim

BİR YORUM YAZIN