Size bir telefon kadar yakınız
0533 698 17 06
Dil Seçin
trende

Eşya Paketleme Ve ambalajlama

Anasayfa » Eşya Paketleme Ve ambalajlama

Evden Eve Nakliyat’ta Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Evden Eve Nakliyat hizmetlerinin olmazsa olmaz çalışmalarından birisi de paketleme ve ambalajlamadır. Nakliyat firmaları eskiden ambalajlama ve paketleme kısmı ile uğraşmaz sadece eşyaların taşınmasına yardımcı olurdu. Ama artık nakliyat firmaları da kendisini geliştirerek bu önemli ihtiyacın hizmetini vermeye başladı. Eşya Paketleme ve ambalajlama hizmeti; içerisinde bulunan eşyaları darbe, düşme, sürtünme, ıslanma gibi etkilerden korur ve zarar görmesini engeller. Bu nedenle oldukça önemlidir. Eğer eşyalarınızı bir nakliyat firmasına emanet edecekseniz, bu hizmeti kaliteli bir biçimde vermesine dikkat etmelisiniz. Dursunlar Nakliyat müşterilerine sunduğu ambalajlama ve eşya paketleme hizmetinde ithal ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Bu sayede eşyaların başına herhangi bir olumsuzluk gelmemektedir.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Nasıl Yapılır?

Titizlikle ve düzenli bir biçimde paketlenmeyen eşyalar, taşınma sırasında büyük zararlar görebilmektedir. Bu nedenle  Nakliyat, taşınma sırasında paketleme ve ambalajlamanın önemine sürekli vurgu yapmaktadır. Taşınma sırasında her eşya türüne göre malzemelerle paketlenmektedir. Bu oldukça önemli bir detaydır.

Örnek taşıma hizmeti;

  • Bardak, tabak, cam eşyalar, vazolar gibi kırılma ihtimali bulunan eşyalar, özel ambalajlarla paketlenir ve ardından kutulama yapılır.
  • Porselen eşyalar için ise balonlu folyolar kullanılır. Bu folyolar, darbe sırasında eşyanın zarar görmesini engeller.
  • Elbiseler ve buruşmaması gereken her şey kıyafetler için özel olarak hazırlanan paketlerle ambalajlanır. Bunun yanı sıra araçların içinde askılar da bulunur ve eşyalar bu askılarla taşınır.

dursunlar Nakliyat müşterilerine paketleme ve ambalajlama hizmeti verirken, havalı naylon, streç, bant, ip, koli, Kraft kağıt gibi malzemeler kullanmaktadır. Bu malzemeler ithal olup aynı zamanda oldukça kalitelidir. Bu sayede eşyalarınız herhangi bir zarar görmez. Malzemeler oldukça sağlam ve dayanıklıdır, eşyalarınızı darbe, sürtünme ve çarpma gibi durumlarda korur.

Dursunlar Nakliyat İle Eşyalarınız Emin Ellerde dursunlar Nakliyat, asansörlü taşımacılık, evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi ve şehir dışı nakliyat ile parça eşya taşımacılığında müşterilerine paketleme ve ambalaj hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınızı gönül rahatlığı ile nakliyat firmasına emanet edebilirsiniz. Ağrı eşya paketleme Firması dursunlar nakliyat paketleme hizmeti en iyi malzemelerle yapılmaktadır.