Size bir telefon kadar yakınız
0533 698 17 06
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Ağrı Dursunlar Nakliyat Hakkımızda bilgi verecek olursak; firmamız son 30 yıldır Ağrı merkez’de evden eve nakliyat ve ve uluslar arası nakliyat alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Ağrı’nın en köklü nakliyat firması olma gururunu yaşıyoruz. Nakliyat firmalarının kullandığı yöntem ve araçları sektöre biz kazandırdık.

Ağrı Dursunlar Nakliyat Hakkımızda; firmamız Nesim dursun tarafından kurulmuştur. Günden güne gelişen iş hacmi ve çalışma ağı sayesinde her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Ağrı Durunlar Nakliyat adıyla patentli bir marka haline gelen firmamız Ağrı’nın en büyük evden eve nakliyat firmasıdır. Geniş araç parkımız ve sürekli çalışan personel kadromuz ile 50 kişilik bir aileyiz. Türkiye geneli her il ve ilçede şubelerimiz veya temsilciliklerimiz bulunmaktadır. Saatler içerisinde dilediğiniz yerden taşıma işleminizi hemen gerçekleştiriyoruz.

 

Ağrı ve şehirler arası Şehir içi Nakliyat çalışma alanımız aktif olarak kullanmaktayız. Bunun yanında ağrı’da dışarıya Şehirler Arası Nakliyat hizmetimiz de mevcut olup haftanın 3 günü her bir bölgemize seferlerimiz mevcuttur. Şehirler Arası Nakliyat aracımız ile 2 ev eşyası taşınabileceği gibi parça eşyalarınızı da taşımaktayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Mamecann yerlikaya dedi ki:

    Dursunlar nakliyat gerçekten süper bir nakliye hizmeti vermekte ben taşıma konusundan baya bir hassas olduğum için çok endişeli bir şekilde karar verdim ama dursunlar nakliyatin gelmesiyle buttun şüphelerim gitti esyalarima hiç bir zarar gelmeden tertemiz bir taşıma yaptılar dursunlar nakliyata çok çok teşekür ederim

  2. Tuğçe dedi ki:

    O kadar çok beğendim ki anlatamam eşyalarıma özen gösterildi herşey için teşekür edrim

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat