Size bir telefon kadar yakınız
0533 698 17 06
Dil Seçin
trende

Parça Eşya Taşımacılığı

Anasayfa » Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşıma

Türkiye’de az bir miktar eşyaların taşınması amacıyla ayrı bir sektör bulunmamaktadır. Bu nedenle insanlar eskiden kargo yöntemine mecbur kalmaktaydı. Bu yöntem maalesef hem yavaş hem riskli hem de pahalı bir yöntemdi. Fakat artık bu sektörün boşluğunu fark eden nakliyat firmaları, parça eşya taşımacılığına da el atarak, vatandaşları büyük bir dertten kurtardı.

Ağrı Dursunlar Nakliyat, müşterilerine birçok taşımacılık hizmetinin yanı sıra parça eşya taşıma hizmeti de sağlamaktadır. Dilediğiniz kadar eşyayı istediğiniz yere taşımanıza yardımcı olan bu hizmet hem uygun fiyatlı hem de güvenilir olması nedeniyle dikkat çekmektedir. Kurulduğu günden bu zamana müşterilerine parça eşya taşımacılığı sağlayan firma, başarılarıyla da adından sık sık söz ettirmektedir.

Parça Eşya Taşımacılığı Nedir?

Özellikle yaz ayları geldiği zaman insanlar, yazlıklarına ya da memleketlerine gitmek ister ve bu sırada yanlarına kullanmak istedikleri eşyaları da almayı düşünür. İşte tam olarak bu noktada hizmet veren Ağrı Dursunlar Nakliyat ile eşyalarınız hızlı ve güvenilir bir biçimde dilediğiniz alana ulaştırılmaktadır. Diyelim ki öğrencisiniz ve mezun oldunuz, yaşadığınız şehirdeki az bir miktardaki eşyanızı memleketinize götürmek istiyorsunuz… O zaman Ağrı Dursunlar Nakliyat’ı arayacak ve parça eşya taşımacılığı hizmetinden faydalanmak istediğinizi söyleyeceksiniz. Uygun fiyatlı ve hızlı olan bu hizmet ile eşyalarınız sigorta garantisiyle taşınmaktadır.

Bu hizmetin fiyatlandırması da eşyaların ebatına ve türüne bağlıdır. Bunun yanı sıra taşınma işlemi de araç filosunda bulunan diğer eşyaların güzergahına göre belirlenir. Güzergaha göre sırasıyla adreslere teker teker gidilerek eşyalar teslim edilmektedir.

Az miktardaki eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız, Nakliye firması ile birkaç gün öncesinden irtibata geçmeniz gerekmektedir. Çünkü diğer müşterilerin eşyalarına göre plan ve güzergah belirlenmektedir. Bir araca birden fazla müşterinin eşyası alındığı için bu detay elzemdir.

Ağrı Dursunlar Nakliyat Hep Sizinle beraberdir

Alanında uzman çalışanlar, geniş araç filosu, kaliteli malzeme ve son teknoloji aletleriyle kurulduğu günden bu zamana müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sağlayan Ağrı Dursunlar Nakliyat, parça eşya konusunda da sizi yalnız bırakmamaktadır.